Громадська організація "Центр психологічної допомоги "Абетка душі"
  • Робототехніка - Ласій Володимир Геннадійович

      Гімназія № 8
  • Спортивно-бальна хореографія - Некипіла Ірина Володимирівна

  • Гуманітарний гурток «Пізнаємо рідний край» - Шаблій Наталія Іванівна

  • Краєзнавчий гуртрк «Юні екскурсоводи» - Мовчан Людмила Леонідівна

      Дитяча музична школа № 1
  • Фортепіано - Баранець Ірина Олександрівна

  • Фортепіано - Бєльченко Любов Мусіївна

  • Фортепіано - Бузанакова Наталя Вікторівна

  • Фортепіано - Васюкова Ірина Миколаївна

  • Фортепіано - Дмитриєва Ольга Борисівна

  • Фортепіано - Донець Людмила Василівна

  • Фортепіано - Доценко Наталя Олександрівна

  • Фортепіано - Дьоміна Наталія Григорівна

  • Фортепіано - Зіборова Олена Михайлівна

  • Фортепіано - Кичова Галина Іванівна

  • Фортепіано - Ковбас Людмила Леонтіївна

  • Фортепіано - Коржова Тетяна Іванівна

  • Фортепіано - Костинюк Ганна Романівна

  • Фортепіано - Кущ Тетяна Олексіївна

  • Фортепіано - Лукутина Зоя Анатоліївна

  • Фортепіано - Максименко Тетяна Олександрівна

  • Фортепіано - Малик Ірина Михайлівна

  • Фортепіано - Нефьодова Тетяна Іванівна

  • Фортепіано - Павленко Світлана Володимирівна

  • Фортепіано - Сіянко Наталя Юріївна

  • Фортепіано - Синянська Наталія Миколаївна

  • Фортепіано - Скрипник Олександра Георгіївна

  • Фортепіано - Соболевська Ніна Абрамівна

  • Фортепіано - Стрельнікова Вікторія Анатоліївна

  • Фортепіано - Тулупова Олена Олександрівна

  • Фортепіано - Чабанова Галина Дмитріївна

  • Фортепіано - Чекаль Світлана Леонідівна

  • Фортепіано - Чепак Леся Іванівна

  • Фортепіано - Черних Ірина Борисівна

  • Фортепіано - Шай Тамара Григорівна

  • Фортепіано - Швачко Людмила Григорівна

  • Фортепіано - Шевчук Тамара Іванівна

  • Скрипка - Башинська Валентина Миколаївна

  • Скрипка - Галущенко Олена Сергіївна

  • Скрипка - Горбенко Вікторія Вікторівна

  • Скрипка - Гориславець Олена Федорівна

  • Скрипка - Ланда Софія Григорівна

  • Скрипка - Раскіна Лариса Сергіївна

  • Скрипка - Ярошенко Галина Миколаївна

  • Віолончель - Васеніна Любов Олександрівна

  • Віолончель - Терещенко Любов Олексіївна

  • Ударні інструменти - Кирилов Микола Миколайович

  • Духові інструменти - Мізяк Юрій Іванович

  • Духові інструменти - Світличний Едуард Едуардович

  • Духові інструменти - Селезньов Микола Прокопович

  • Баян - Городнюк Ірина Анатоліївна

  • Баян - Демидова Валентина Олександрівна

  • Баян - Терещенко Василь Васильович

  • Баян - Хоманько Володимир Олексійович

  • Гітара - Гурікова Наталя Олександрівна

  • Гітара - Корнутенко Євген Вікторович

  • Гітара - Побочій Богдана Володимирівна

  • Гітара - Шевченко Юрій Олексійович

  • Сольний спів - Баглаєнко Лариса Юріївна

  • Сольний спів - Васеніна Оксана Володимирівна

  • Сольний спів - Родіна Олена Сергіївна

      Дитяча музична школа № 2
  • Фортепіано - Богданова Світлана Василівна

  • Фортепіано - Бардила Вікторія Володимирівна

  • Фортепіано - Бикова Нонна Петрівна

  • Фортепіано - Білоус Олександра Олександрівна

  • Фортепіано - Бражник Неля Євгеніївна

  • Фортепіано - Ващук Вікторія Вікторівна

  • Фортепіано - Грицик Тетяна Юріївна

  • Фортепіано - Дроненко Тетяна Іванівна

  • Фортепіано - Ковальчук Оксана Генадіївна

  • Фортепіано - Коваленко Наталія Євгеніївна

  • Фортепіано - Новікова Інна Леонідівна

  • Фортепіано - Пашкова Оксана Валентинівна

  • Фортепіано - Першко Антоніна Юріївна

  • Фортепіано - Путенко Ольга Данилівна

  • Фортепіано - Сатлаєва Олена Ярославівна

  • Фортепіано - Стрижиус Олеся Михайлівна

  • Фортепіано - Уйманова Лілія Григорівна

  • Фортепіано - Щурікова Лариса Іванівна

  • Фортепіано - Щербатих Тетяна Сергіївна

  • Баян, акордеон - Іпатенко Олександр Сергійович

  • Баян, акордеон - Шишкова Наталія Євгеніївна

  • Домра, гітара - Євженко Олена Леонідівна

  • Домра, гітара - Кравченко Ольга Василівна

  • Домра, гітара - Шкловська Ольга Георгіївна

  • Балалайка, гітара - Герко Наталія Вікторівна

  • Бандура - Титова Наталія Іовна

  • Бандура - Кольченко Жанна Василівна

  • Віолончель - Григор’єва Наталія Іванівна

  • Скрипка - Соколова-Тисяченко Лілія Іванівна

  • Скрипка - Тронько Лариса Іванівна

  • Духові інструменти - Тронько Віктор Володимирович

  • Ударні інструменти - Васько Максим Васильович

  • Сольний спів - Бондар Лариса Віталіївна

  • Сольний спів - Буряк Оксана Юріївна

  • Скрипка - Щербаков Костянтин Геннадійович

      Дитяча музична школа № 3
  • Фортепіано - Єгунова Ольга Олексіївна

  • Фортепіано - Заболотська Ірина Василівна

  • Фортепіано концертмейстер - Загоруйко Ірина Анатоліївна

  • Концертмейстер - Постнікова Інна Олексіївна

  • Фортепіано - Пінчук Ірина Владиславівна

  • Фортепіано - Сухорукова Людмила Василівна

  • Фортепіано - Чорнобай Тетяна Павлівна

  • Фортепіано - Щербатих Людмила Василівна

  • Домра, гітара - Гурікова Наталія Олександрівна

  • Фортепіано - Сухарська Ганна Олександрівна

  • Скрипка - Мартиненко Ганна Миколаївна

  • Акордеон - Філіпенко Максим Анатолійович

  • Ударні інструменти - Андрущенко Андрій Борисович

  • Домра, гітара - Ткачов Віталій Сергійович

  • Гітара - Карпенко Анатолій Степанович

  • Баян, синтезатор - Прокопенко Ірина Іванівна

  • Баян, акордеон - Туш Тамара Семенівна

  • Балалайка, гітара - Святобог Олександр Миколайович

  • Баян, акордеон - Корсунова Наталія Олександрівна

  • Гітара - Цемох Катерина Василівна

  • Фортепіано,вокал,синтезатор - Ширіна Тетяна Олексіївна

  • Скрипка - Білецька Вікторія Павлівна

  • Скрипка, вокал - Рябоконь Олена Степанівна

  • Вокал - Царенко Наталія Анатоліївна

  • Гітара - Гаркуша Микола Миколайович

  • Скрипка - Васенін Григорій Борисович

  • Дорма - Гусіна Наталія Миколаївна

  • Духові інструменти - Світличний Едуард Едуардович

      Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу № 70
  • Талановиті пальчики - Мендус Лідія Павлівна

      Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 19
  • «Крок до школи – подорожуємо у світ англійської мов» - Гребенюк Олена Олександрівна

      Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 25
  • Англійська мова - Мартинчук Юлія Вікторівна

  • Розвивальне читання «Вчимося читати» за методикою Л.Шелестової - Сахарова Олена Володимирівна

      Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 28
  • Театралізована мозаїка - Самовольцева Наталя Іванівна

  • Театралізована мозаїка - Сінельникова Аліна Сергіївна

      Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 33
  • Театральний гурток «Маленькі актори» - Челембей Олена Володимирівна

      Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 34
  • Образотворче мистецтво "Дивосвіт" - Манжеліївська Ірина Олександрівна

  • Образотворче мистецтво «Чарівні фарби» - Хоменко Валентина Сергіївна

      Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 35
  • Англійська мова - Ріккас Ілона Веллівна

      Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 46
  • Гурток з навчання англійської мови «Розмовляємо англійською» - Сушко Вікторія Миколаївна

      Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 5
  • Логопедичний гурток - Гайворонська Леся Юріївна

      Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 59
  • Гурток з англійської мови - Стовбир Любов Василівна

      Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 62
  • Гурток з англійської мови - Супрун Марина Олександрівна

      Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 65
  • Гурток з навчання дітей англійської мови для здобувачів освіти середніх і старших груп: «Говоримо англійською» - Пронь Олена Анатоліївна

  • Гурток з навчання дітей англійської мови для здобувачів освіти середніх і старших груп: «Говоримо англійською» - Клубко Дар'я Ігорівна

      Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 68
  • «Музичний дивосвіт» - Ляпка Тетяна Іванівна

      Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 73
  • Гурток з англійської мови “Funny English” - Шаповал Надія Юріївна

      Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 82
  • Логопедична скарбничка - Фомінова Тетяна Володимирівна

      Еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
  • Дебати - Капуста Ірина Олексіївна

  • Розвиток матемематичних здібностей - Величко Катерина Михайлівна

  • "Фольклористика" - Афанасьєва Ірина Ігорівна

  • Юні екологи - Вашерук Наталя Юріївна

  • Декоративно-ужиткове мистецтво - Волошина Ганна Євгеніївна

  • Людина і довкілля - Гуренко Наталія Костянтинівна

  • Юні дослідники - Дерієнко Лариса Віталіївна

  • Юні біохіміки - Джавахішвілі Сергій Георгійович

  • Юні ботаніки - Бугайова Галина Володимирівна

  • Юний дослідник - Ленець Олена Леонтіївна

  • Астрономія - Романюк Тамара Валеріанівна

  • Бісероплетіння - Бугайова Галина Володимирівна

  • Бісероплетіння - Бугайова Галина Володимирівна

  • Вишивка і плетіння стрічками - Бугайова Галина Володимирівна

  • Паперокручення - Барнатович Катерина Петрівна

  • Паперокручення 1 - Барнатович Катерина Петрівна

  • Декоративно-ужиткове мистецтво - Пинько Юлія Валеріївна

  • Дебати - Рогова Тетяна Андріївна

  • Дебати- 2 - Рогова Тетяна Андріївна

  • Дебати 3-4 - Рогова Тетяна Андріївна

  • Дебати -5 - Рогова Тетяна Андріївна

  • Дебати 6-9 - Рогова Тетяна Андріївна

  • Лікарські рослини - Мотренко Тетяна Володимирівна

  • Лікарські рослини - Мотренко Тетяна Володимирівна

  • Музична мозаїка - Бугайова Галина Володимирівна

  • Народна творчість - Барнатович Катерина Петрівна

  • Народна творчість - Барнатович Катерина Петрівна

  • Образотворче мистецтво - Пинько Юлія Валеріївна

  • Оздоровча гімнастика - Величко Катерина Михайлівна

  • Оздоровча гімнастика - Величко Катерина Михайлівна

  • Оздоровча гімнастика - Величко Катерина Михайлівна

  • Декоративно-ужиткове мистецтво - Величко Катерина Михайлівна

  • Основи біології - Невмивако Тетяна Володимирівна

  • Основи біології - Невмивако Тетяна Володимирівна

  • Основи хореографії - Борщик Світлана Юріївна

  • Основи хореографії - Борщик Світлана Юріївна

  • Основи хореографії - Борщик Світлана Юріївна

  • Основи хореографії - Борщик Світлана Юріївна

  • Початкове технічне моделювання - Ложченко Олена Сергіївна

  • Початкове технічне моделювання - Ложченко Олена Сергіївна

  • Початкове технічне моделювання - Ложченко Олена Сергіївна

  • Природа рідного краю - Телліна Тетяна Федорівна

  • Природа рідного краю - Телліна Тетяна Федорівна

  • Природа рідного краю - Олешко Людмила Миколаївна

  • Природа рідного краю - Олешко Людмила Миколаївна

  • Декоративно-ужиткове мистецтво - Волошина Ганна Євгеніївна

  • Художня кераміка - Пинько Юлія Валеріївна

  • Юні акваріумісти - Телліна Тетяна Федорівна

  • Юні акваріумісти - Телліна Тетяна Федорівна

  • Юні квітникарі - Пинько Юлія Валеріївна

  • Юні квітникарі - Олешко Людмила Миколаївна

  • Юні рослинники - Олешко Людмила Миколаївна

  • Юні охоронці природи - Галата Наталія Василівна

  • Юні охоронці природи - Галата Наталія Василівна

  • Початкове технічне моделювання - Діброва Олена Владиславівна

  • Цікава інформатика - Дмитренко Світлана Валеріївна

  • Образотворче мистецтво - Єрмакова Лариса Олексіївна

  • Психологія - Живолуп Лариса Валентинівна

  • Юні екологи - Заплішко Ольга Дмитрівна

  • Юні екологи - Калантаєвська Ольга Миколаївна

  • Дебати - Капуста Ірина Олексіївна

  • Природа рідного краю - Коваленко Олександр Романович

  • Основи біології - Кожева Світлана Іванівна

  • Природа рідного краю - Конохова Наталія Анатоліївна

  • Наукові дослідження - Криштафович Лідія Григорівна

  • Дебати - Лебедь Іванна Леонідівна

  • Біологія людини - Лєднєва Наталія Юріївна

  • "Фольклористика" - Лихо Світлана Леонідівна

  • Основи біології - Пруднікова Марина Іванівна

  • Наукові дослідження - Прус В'ячеслав В'ячеславович

  • Природа рідного краю - Романова Ірина Михайлівна

  • "Фольклористика" - Руденко Валентина Миколаївна

  • Основи біології - Савєльєва Людмила Василівна

  • Людина і довкілля - Сорока Ірина Олександрівна

  • Юні екологи - Уріх Наталія Григорівна

  • Наукові дослідження - Ховрак Світлана Миколаївна

  • Природа рідного краю - Цвелих Ірина Петрівна

  • Юні біохіміки - Шерстюк Віталій Вікторович

  • Початкове технічне моделювання - Гринько Надія Валеріївна

  • Юні дослідники - Круглова Тамара Анатоліївна

  • Юні дослідники - Полуденко Наталія Германівна

  • Розвиток матемематичних здібностей - Ситник Ганна Миколаївна

  • Юні дослідники - Штефан Ірина Михайлівна

  • Розвиток матемематичних здібностей - Василякіна Наталія Іванівна

  • Фольклористика - Крига Людмила Вячеславівна

  • Юні охоронці природи - Глушко Тетяна Іванівна

  • Образотворче мистецтво-1 - Грисюк Олеся Олександрівна

  • Початкове технічне моделювання - Діброва Олена Владиславівна

  • Образотворче мистецтво - Єрмакова Лариса Олексіївна

  • Фольклористика - Лихо Світлана Леонідівна

  • Юні ботаніки - Олешко Людмила Миколаївна

  • Фольклористика - Руденко Валентина Миколаївна

  • Цікава інформатика - Чайдак Людмила Вікторівна

  • Образотворче мистецтво-2 - Грисюк Олеся Олександрівна

  • Людина і довкілля - Глибовець Наталя Миколаївна

      Загальноосвітня школа № 2
  • Бісерне рукоділля - Манько Жанна Валеріївна

  • «Вивчення культурної та мовної спадщини країн Європи» - Гайдук Сергій Григорович

  • «Пізнаємо рідний край» - Ухналь Ольга Миколаївна

  • Образотворче мистецтво - Понякова Анастасія Євгенівна

  • Театральне мистецтво - Ржегак Валентина Володимирівна

  • Декоративно-ужиткове мистецтво - Толмачова Ганна Миколаївна

  • Музична мозаїка - Мінакова Наталя Вікторівна

  • «Хореографія» (1-4 кл.) - Пинько Наталія Леонідівна

  • Моя майбутня професія - Данильченко Олександра Іванівна

  • «Вивчення культурної та мовної спадщини країн Європи» - Песиголовець Ганна Олександрівна

  • Військово патріотичний "Козацько-лицарський гарт" - Манько Євгеній Валерійович

      КЗ «Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Зоряний»
  • Медіа-центр «Зоряний TV» - Аболмасова Євгенія

  • Студія лідера «Step by Step» - Носкіна Наталя Михайлівна

  • Студія лідера «Step by Step» - Прокопов Дмитро Юрійович

      КЗК «Міський центр культури і дозвілля»
  • Студія декоративно – прикладного мистецтва «Череп’яний ранок» - Карнаух Віктор Олексійович

  • Спортивна секція - Болтишева Катерина Василівна

  • Секція боксу - Мальцев Олександр Львович

  • Дитячий гурток «ДАРТ» - Мусієнко Лариса Анатоліївна

  • Гурток декоративно – прикладного мистецтва «Мальов - Буряк-Балаклієць Анастасія Олегівна

  • Народний шоу-гурт «Люстерко» - Ніколюк Людмила Євгеніївна

  • Народний шоу-гурт «Молодость» - Ткаченко Вікторія Вікторівна

  • Народний ансамбль естрадно-спортивного танцю «Кураж» - Матірна Наталя Олександрівна

  • Народний ансамбль спортивно-бального танцю «Гармонія» - Шаповалова Світлана Леонідівна

      КЗФКіС «Кременчуцька міська спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з боксу»
  • БОКС - Гончар Богдан Іванович

  • БОКС - Гончар Олег Богданович

  • БОКС - Степко Анатолій Володимирович

  • БОКС - Ляховий Олександр Миколайович

  • БОКС - Вихрист Віктор Вікторович

  • БОКС - Бражник Валерій Петрович

  • БОКС - Мальцев Олександр Львович

  • БОКС - Гайдай Олександр Степанович

  • БОКС - Андрійченко Андрій Григорович

  • БОКС - Пояцика Денис Юрійович

  • БОКС - Пильченко Вячеслав Олексійович

  • БОКС - Сидоренко Юрій Іванович

      КЗФКіС «МФК «Кремінь»
  • Відділення з футболу - Мурадян Сергій Вардкесович

  • Відділення з футболу - Янковський Олександр Леонідович

  • Відділення з футболу - Диндіков Леонід Лукич

  • Відділення з футболу - Торубара Станіслав Павлович

  • Відділення з футболу - Назаренко Олександр Іванович

  • Відділення з футболу - Здирко Ярослав Павлович

  • Відділення з футболу - Казьмірчук Олег Васильович

  • Відділення з футболу - Маринич Євген Юрійович

  • Відділення з футболу - Дичко Володимир Вікторович

  • Відділення з футболу - Безус Анатолій Григорович

  • Відділення з футболу - Диндіков Олександр Леонідович

  • Відділення з футболу - Диндіков Антон Леонідович

  • Відділення з футболу - Зозуля Олександр Андрійович

      КПНЗ «Клуб юних моряків «Гардемарин»
  • Інформатика «Хмарні сервіси в судоходінні» - Алексеєва Надія Федорівна

  • «Судноводій вітрильного судна Ял-6» - Фастовський Ярослав Борисович

  • «Судноводій вітрильного судна Ял-6» - Скальський Олександр Вільямович

  • «Судноводій вітрильного судна Ял-6» - Стукалов Сергій Володимирович

  • «Судноводій вітрильного судна Ял-6» - Заніздра Володимир Вікторович

  • «Судноводій вітрильного судна Ял-6» - Шмигора Олександр Віталійович

  • «Судноводій-судномеханік» - Тимошенко Сергій Вікторович

  • «Основи медичних знань у корабельно-шлюпкових походах» - Козлова Юлія Вікторівна

  • "Sea way" морський розмовний курс - Модилєвич Анна Генадієвна

      КПНЗ «Кременчуцький міський Будинок дитячої та юнацької творчості»
  • Творче об'єднання (гурток) «Оркестр духової та естрадної музики» - Єнанов Микола Абдурашитович

  • Творче об'єднання (гурток) «Ансамбль естрадної пісні «Веселка» - Лущенкова Світлана Василівна

  • Творче об'єднання (гурток) «Смайлик» - Масютіна Олена Миколаївна

  • Зразковий художній колектив творче об'єднання (гурток) «Ансамбль бального танцю «Струмочок» - Куліш Людмила Іванівна

  • Зразковий художній колектив творче об'єднання (гурток) «Ансамбль танцю «Козачата» - Мороз Світлана Володимирівна

  • Творче об'єднання (гурток) «Ансамбль танцю «Тіп-Топ» - Семенченко Олена Олегівна

  • Творче об'єднання (гурток) «Ансамбль танцю «Young-Dance-Family» - Семенченко Роман Іванович

  • Творче об'єднання (гурток) «Студія «Барви» - Мороз Анастасія Павлівна

  • Творче об'єднання (гурток) «Клуб юних кореспондентів кореспондентів» - Міхасьова Тетяна Тимофіївна

  • Творче об'єднання (гурток) «Студія раннього розвитку дитини «Капітошка» - Качигина Олена Миколаївна

  • Творче об'єднання (гурток) «Карусель» - Олійникова Юлія Валеріївна

  • Творче об'єднання (гурток) «Майстриня» - Баркан Наталія Олександрівна

  • Зразковий художній колектив творче об'єднання (гурток) «Художнє ліплення» - Близнюк Ірина Олексіївна

  • Творче об'єднання (гурток) «Художня майстерність» - Близнюк Ірина Олексіївна

  • Творче об'єднання (гурток) «Чарівний клубок» - Єнанова Оксана Хасанівна

  • Зразковий художній колектив творче об'єднання (гурток) «Студія образотворчого мистецтва» - Заєць Жанна Борисівна

  • Творче об'єднання (гурток) «Квіткова майстерня» - Кармазина Олена Анатоліївна

  • Творче об'єднання (гурток) «Майстерня по виготовленню м’якої іграшки» - Кулакова Марина Миколаївна

  • Творче об'єднання (гурток) «Креативне в’язання» - Мороз Анастасія Павлівна

  • Творче об'єднання (гурток) «Чарівний вузлик» - Палочкіна Наталія Володимирівна

  • Творче об'єднання (гурток) «Вишиванка» - Ткаченко Ольга Віоленівна

  • Творче об'єднання (гурток) «Шкіряна та паперова пластика» - Чураєвська Наталія Анатоліївна

  • Фантазії з тканин - Лисицина Людмила Анатоліївна

      КПНЗ «Об'єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання»
  • Декоративно-ужиткового мистецтва «Природа і фантазія» - Андрущенко Тетяна Андріївна

  • Вокальний спів «Мелодія» - Алієва Вікторія Наумівна

  • Загальна фізична підготовка - Барановський Віталій Васильович

  • Ранній гармонійний розвиток та англійська мова "Бембі" - Гончаренко Світлана Вікторівна

  • «Дизайн та екологія» - Горішня Наталя Михайлівна

  • «Дизайн та екологія» - Горішня Наталя Михайлівна

  • «Футбол» - Григор’єв Сергій Валерійович

  • «Футбол» - Григор’єв Сергій Валерійович

  • Образотворчого мистецтва «Різнобарв’я» - Греджук Лілія Ярославівна

  • Образотворчого мистецтва «Різнобарв’я» - Греджук Лілія Ярославівна

  • Образотворчого мистецтва «Різнобарв’я» - Греджук Лілія Ярославівна

  • Загальна фізична підготовка - Довгий Сергій Валерійович

  • Загальна фізична підготовка - Довгий Сергій Валерійович

  • Загальна фізична підготовка - Довгий Сергій Валерійович

  • «Шахи» - Дружинін Микола Миколайович

  • «Шахи» - Щегельський Гліб Євгенійович

  • «Шашки» - Дружинін Микола Миколайович

  • Декоративно-ужиткового мистецтва «Умілі ручки» - Єгорова Тетяна Олексіївна

  • Декоративно-ужиткового мистецтва «Умілі ручки» - Єгорова Тетяна Олексіївна

  • Декоративно-ужиткового мистецтва «Умілі ручки» - Єгорова Тетяна Олексіївна

  • Виготовлення сувенірів «Майстриня» - Єгорова Тетяна Олексіївна

  • Декоративно-ужиткового мистецтва «Креативне рукоділля» - Задорожна Марина Валеріївна

  • Декоративно-ужиткового мистецтва «Креативне рукоділля» - Задорожна Марина Валеріївна

  • Декоративно-ужиткового мистецтва «Креативне рукоділля» - Задорожна Марина Валеріївна

  • Декоративно-ужиткового мистецтва «Креативне рукоділля» - Задорожна Марина Валеріївна

  • Загальної фізичної підготовки, айкідо - Іноятов Хакназар Зайнідінович

  • Загальної фізичної підготовки, айкідо - Іноятов Хакназар Зайнідінович

  • Зразковий художній колектив – гурток образотворчого мистецтва «Барви» - Каратаєва Тетяна Миколаївна

  • Зразковий художній колектив – гурток образотворчого мистецтва «Барви» - Каратаєва Тетяна Миколаївна

  • Образотворчого мистецтва «Чарівний олівець» - Китайгора Наталя Вікторівна

  • Образотворчого мистецтва «Чарівний олівець» - Китайгора Наталя Вікторівна

  • Образотворчого мистецтва «Чарівний олівець» - Китайгора Наталя Вікторівна

  • Фотогурток «СОLORS» - Кучер Роман Васильович

  • Фотогурток «СОLORS» - Кучер Роман Васильович

  • Фотогурток «СОLORS» - Кучер Роман Васильович

  • Образотворчого мистецтва «Апельсин» - Кучер Роман Васильович

  • Образотворчого мистецтва «Апельсин» - Кучер Роман Васильович

  • Образотворчого мистецтва «Апельсин» - Кучер Роман Васильович

  • Художньо-прикладного мистецтва «Барвінок» - Лизлова Ольга Володимирівна

  • Художньо-прикладного мистецтва «Барвінок» - Лизлова Ольга Володимирівна

  • Художньо-прикладного мистецтва «Барвінок» - Лизлова Ольга Володимирівна

  • Гаптування шовковими стрічками «Веселка» - Лизлова Ольга Володимирівна

  • Хортинг - Малюк Андрій Анатолійович

  • Студія естрадно-спортивного танцю «Орхідея» - Міщенко Дмитро Олександрович

  • Раннього гармонійного розвитку «Сонечко» - Нестеренко Марина Давидівна

  • Раннього гармонійного розвитку «Сонечко» - Нестеренко Марина Давидівна

  • Загальної фізичної підготовки, дзюдо - Павлюк Юнона Геннадіївна

  • Вокального співу «Сонячне сяйво» - Полянова Тетяна Леонідівна

  • Вокального співу «Сонячне сяйво» - Полянова Тетяна Леонідівна

  • Вокального співу «Сонячне сяйво» - Полянова Тетяна Леонідівна

  • Вокального співу «Сонячне сяйво» - Полянова Тетяна Леонідівна

  • Клуб юних десантників - Сокур Євген Олександрович

  • Гурток сучасної творчості «Арт-Декор» - Фокіна Майя Анатоліївна

  • Гурток сучасної творчості «Арт-Декор» - Фокіна Майя Анатоліївна

  • Студія естрадно-спортивного танцю «Орхідея» - Шарова Ксенія Василівна

  • Раннього гармонійного розвитку «Смайлик» - Янюк Ірина Василівна

  • Ранній гармонійний розвиток та англійська мова "Бембі" - Гончаренко Світлана Вікторівна

  • Ранній гармонійний розвиток та англійська мова "Бембі" - Гончаренко Світлана Вікторівна

  • Образотворчого мистецтва "Чарівна веселка" - Корецька Яна Юріївна

  • Образотворчого мистецтва "Чарівна веселка" - Корецька Яна Юріївна

  • Образотворчого мистецтва "Чарівна веселка" - Корецька Яна Юріївна

      Комунальний заклад культури «Кременчуцький міський палац культури»
  • Народний ансамбль бального танцю «Вікторія» - Назаренко Вікторія Володимирівна

  • Народний театр сучасної хореографії «СпарТанці» - Багно Тетяна Миколаївна

  • Народна вокальна студія «Натхнення» - Алексєєва Ольга Леонтієвна

  • Народний театр пластики і жестів «От і ДО» - Куропятник Михайло Володимирович

  • Народний цирк «Юність» - Понурко Микола Іванович

  • Зразковий ансамбль пісні і танцю «Дитячий світ» - Коссова Світлана Вікторівна

  • Зразковий вокальний ансамбль «Задзеркалля» - Нероденко Ірина Олексіївна

  • Зразковий театр сучасного танцю «Кіндер – сюрприз» - Серженко Ірина Анатоліївна

  • Зразковий джаз-степ-танц-клуб «Мілленіум» - Гордієнко Олена Володимирівна

  • Зразковий ансамбль народного танцю «Сузір'я Дніпра» - Меренкова Наталія Жоржівна

  • Народний ансамбль сучасної та класичної пісні «Елегія» - Ломоносова Людмила Олександрівна

  • Зразковий ансамбль пісні і танцю «Дитячий світ» - Дарченко Ірина Георгієвна

      Комунальний заклад фізичної культури і спорту «Кременчуцька міська дитячо-юнацька кінноспортивна школа «Фаворит»
  • Кінний спорт(конкур) - Золотарьова Катерина Вікторовна

  • Кінний спорт(конкур) - Полковникова Ірина Вікторовна

  • Кінний спорт(конкур) - Кривонос Ірина Вікторовна

      Комунальний заклад фізичної культури і спорту «Кременчуцька міська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Авангард»
  • Велосипедний спорт - Радченко Олександр Андрійович

  • Велосипедний спорт - Тризна Юрій Олексійович

  • Велосипедний спорт - Митяй Юрій Юрійович

  • Легка атлетика - Щипець Юрій Олександрович

  • Легка атлетика - Крамарова Лідія Опанасівна

  • Легка атлетика - Ремінська Тетяна Дмитрівна

  • Легка атлетика - Ворона Олег Євгенович

  • Легка атлетика - Бугрова Ніна Сергіївна

  • Легка атлетика - Ляхова Тетяна Миколаївна

  • Легка атлетика ( інваспорт) - Берчук Вікторія Олегівна

  • Бадминтон - Купцов Микола Володимирович

  • Біліьярдний спорт - Даценко Микола Іванович

  • Кікбоксинг - Леоненко Сергій Володимирович

  • Боротьба греко-римська - Коханевич Анатолій Іванович

  • Боротьба греко-римська - Дронов Олександр Григорович

  • Боротьба греко-римська - Шаповал Олег Григорович

  • Боротьба греко-римська - Бузько Сергій Володимирович

  • Хокей з шайбою - Смірнов Андрій Анатолійович

  • Хокей з шайбою - Кузьменко Дмитро Олександрович

  • Хокей з шайбою - Ісаєнко Денис Анатолійович

  • Хокей з шайбою - Селютін Олександр Володимирович

  • Хокей з шайбою - Клюшньов Валерій Володимирович

  • Хокей з шайбою - Христич Дмитро Анатолійович

  • Важка атлетика - Лисюк Сергій Дмитрович

  • Важка атлетика - Лисюк Анастасія Сергіївна

  • Легка атлетика - Скоробагатько Олексій Миколайович

  • Легка атлетика - Бардаєв Юрій Станіславович

  • Кікбоксинг - Агеєв Андрій Юрійович

  • Боротьба греко-римська - Касюра Сергій Володимирович

      Кременчуцька гімназія № 3 Кременчуцької міської ради Полтавської області
  • «Чарівна глина» - Тирса Андрій Миколайович

  • «Юні валеологи» - Мальована Лідія Михайлівна

  • «Стежина до себе» - П’ятецька Людмила Миколаївна

  • «Виготовлення іграшок» - Цимбалій Наталія Степанівна

  • «Цікава інформатика» - Лелека Алла Олександрівна

  • «Пізнаю рідний край» - Зубанич Лариса Павлівна

      Кременчуцька гімназія № 1 Кременчуцької міської ради Полтавської області
  • Вокальний гурток 1-11кл - Цапков Валерій Васильович

  • Військово-патріотичний гурток «Школа безпеки» 10-11кл - Патутін Олександр Миколайович

      Кременчуцька гімназія № 12 Кременчуцької міської ради Полтавської області
  • Козацько-лицарського виховання «Джура» - Козирєв Максим Вікторович

  • «Юні історики-краєзнавці» - Холодняк Анна Костянтинівна

      Кременчуцька гімназія № 16 Кременчуцької міської ради Полтавської області
  • Військово-патріотичний «Джура» - Побіжко Юлія Іванівна

  • Хореографічне мистецтво - Багно Тетяна Миколаївна

  • Вокальне мистецтво - Прокіпець Роман Григорович

  • «Шахи» - Дубина Петро Юхимович

      Кременчуцька гімназія № 19 Кременчуцької міської ради Полтавської області
  • «Натхнення» (вокальний) - Кір’якулова Г. Г.

  • «Юні майстрині» (дек-прикладний) - Мудрак О. В.

  • «Технік»(технічний) - Бузань В. П.

  • «Чарівний папір» (дек.-ужитк.мистецтва) - Петращук О. А.

  • Патріотичний гурток "Сокіл-Джура" - Сакун Інна Олександрівна

  • «Інформ.технології - Піценко А. В.

      Кременчуцька гімназія № 20 Кременчуцької міської ради Полтавської області
  • Патріот - Зубченко Тетяна Вячеславівна

  • Хореографічний - Кохно Наталя Василівна

  • Вокальний - Бояренцева Людмила Юріївна

      Кременчуцька гімназія № 22 Кременчуцької міської ради Полтавської області
  • Військово-патріотичний гурток «Зірниця» - Виходець Вячеслав Васильович

  • Туристичний гурток - Кругляк Світлана Михайлівна

  • Вокальний гурток - Гонтар Аліна Миколаївна

      Кременчуцька гімназія № 23 Кременчуцької міської ради Полтавської області
  • Сокіл (Джура) - Коваленко Анатолій Іванович

  • Спортивний «Футбол» - Чистяков Олександр Васильович

  • Шаховий гурток - Коваленко Анатолій Іванович

  • Хореографічний - Трикашова Тетяна Віталіївна

  • Психологічний "Основи самовизначення особистості" - Милованова Альона Русланівна

      Кременчуцька гімназія № 24 Кременчуцької міської ради Полтавської області
  • Гурток військово-патріотичного виховання - Зуєва Юлія Володимирівна

  • Вокальний гурток - Потопольська Євгенія Гнатівна

      Кременчуцька гімназія № 26 Кременчуцької міської ради Полтавської області
  • Вокальний гурток “Задзеркалля” - Нероденко Інна Олексіївна

  • Краєзнавчо-туристичний гурток “Пульс” з пішохідного туризму - Колесник Ольга Станіславівна

  • Гурток військово-патріотичного напряму "Гарт" - Пилипенко Діана Юріївна

      Кременчуцька гімназія № 27 Кременчуцької міської ради Полтавської області
  • БАСКЕТБОЛ - Касюра Сергій Володимирович

  • Гурток орігамі "Паперове мистецтво" - Шукрута Тетяна Анатоліївна

  • Вокальний гурток - Бондаренко Вадим Юрійович

      Кременчуцька гімназія № 28 Кременчуцької міської ради Полтавської області
  • Хореографічний гурток гурт «Джем» - Голубова Емілія Ігорівна

  • Вокальний гурток для середньої школи - Федорова Зінаїда Миколаївна

  • Вокальний гурток для молодшої школи - Красницька Ніна Андріївна

  • Військово-патріотичний гурток для середньої школи - Дзюба Павло Павлович

  • Військово-патріотичний гурток для молодшої школи - Сомик Максим Валентинович

      Кременчуцька гімназія № 29 Кременчуцької міської ради Полтавської області
  • Хореографічний гурток «Дельсарт» - Краснокутська Наталія Євгеніївна

      Кременчуцька гімназія № 31 Кременчуцької міської ради Полтавської області
  • «Юні захисники Вітчизниі» - Пилипчак Павло Юрійович

  • «Джура» - Похилько Владислав Олександрович

  • Образотворче мистецтво - Петріщева Надія Вікторівна

      Кременчуцька гімназія №18 Кременчуцької міської ради Полтавської області
  • Юні літературознавці - Бардась Олена Павлівна

  • Юні друзі природи - Довженко Оксана Юріївна

      Кременчуцька гімназія №7 Кременчуцької міської ради Полтавської області
  • Військово-патріотичний гурток «Соколята» - Васильченко Роман Олександрович

  • «Баскетболіст» - Гулак Алевтина Олександрівна

      Кременчуцька гімназія №9 Кременчуцької міської ради Полтавської області
  • «Історія Полтавщини» - Кондрашова Алла Іванівна

  • «Молодість» - Тютюник Людмила Михайлівна

      Кременчуцька дитяча художня школа ім. О.Д. Литовченка
  • Позашкільна освіта - Будіна Людмила Олексіївна

  • Позашкільна освіта - Голишкіна Анжеліка Артурівна

  • Позашкільна освіта - Місюра Яна Олегівна

  • Позашкільна освіта - Мірошниченко Віолетта Олегівна

  • Позашкільна освіта - Мосієнко Інна Вікторівна

  • Позашкільна освіта - Осадча Ксенія В'ячеславівна

  • Позашкільна освіта - Одарюк Олег Юрійович

  • Позашкільна освіта - Рассоха Наталя Олегівна

  • Позашкільна освіта - Родіна Тетяна Іванівна

  • Позашкільна освіта - Родін Ігор Андрійович

  • Позашкільна освіта - Рубанов Олексій Анатолійович

  • Позашкільна освіта - Сердюк Оксана Олексіївна

  • Позашкільна освіта - Соловйова Аліна Олександрівна

  • Позашкільна освіта - Татаринова Катерина Олександрівна

  • Позашкільна освіта - Тєлєгіна Тетяна Володимирівна

  • Позашкільна освіта - Терещенко Володимир Васильович

  • Позашкільна освіта - Шелест Антоніна Вікторівна

      Кременчуцька міська ЦБС для дорослих
  • «Творча студія Тетяни Матюхи» - Матюха Тетяна Анатоліївна

      Кременчуцька міська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1
  • Теніс настільний - Казарян Сергій Акопович

  • Теніс настільний - Шульга Марина Олександрівна

  • Легка атлетика - Козлова Вікторія Михайлівна

  • Легка атлетика - Підгорна Юлія Олегівна

  • Легка атлетика - Подтикан Наталія Андріївна

  • Легка атлетика - Коваленко Ганна Іванівна

  • Таеквон-до ІТФ - Вдовицький Юрій Олександрович

  • Таеквон-до ІТФ - Григорян Артем Сейранович

  • Змішані єдиноборства ММА - Зубенко Андрій Сергійович

  • Плавання - Колісник Оксана Анатоліївна

  • Плавання - Андрющенко Лариса Дмитрівна

  • Плавання - Келембет Ганна Борисівна

  • Гімнастика художня - Смірнова Ірина Василівна

  • Гімнастика художня - Солодовникова Наталія Прокопівна

  • Гімнастика художня - Борисова Наталія Євгеніївна

  • Гімнастика художня - Свороб Тетяна Іванівна

  • Гімнастика художня - Щербак Наталія Геннадіївна

  • Гімнастика художня - Гаврилова Ольга Олегівна

  • Гімнастика художня - Чернишова Марина Миколаївна

  • Веслування на байдарках і каное - Полівара Віктор Дем’янович

  • Веслування на байдарках і каное - Кравцов Микола Дмитрович

  • Веслування на байдарках і каное - Дирда Олександр Андрійович

  • Веслування на човнах класу «Дракон» - Зеркаль Петро Антонович

  • Теніс настільний - Лахно Юрій Владиславович

  • Теніс настільний - Попель Євген Єгорович

  • Теніс настільний - Сорока Володимир Олександрович

  • Легка атлетика - Сердюк Вікторія Іванівна

  • Легка атлетика - Кругляк Світлана Михайлівна

  • Легка атлетика - Шайдова Катерина Сергіївна

  • Гімнастика художня - Марченко Лілія Валеріївна

      Кременчуцька міська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 2
  • БАСКЕТБОЛ - Піч Ігор Петрович

  • БАСКЕТБОЛ - Ястребова Тетяна Василівна

  • БАСКЕТБОЛ - Федоров Євген Миколайович

  • БАСКЕТБОЛ - Кобзистий Віктор Володимирович

  • БАСКЕТБОЛ - Славінська Тетяна Миколаївна

  • ВОЛЕЙБОЛ - Дьогтєва Оксана Василівна

  • ВОЛЕЙБОЛ - Шаляпін Станіслав Володимиович

  • ВОЛЕЙБОЛ - Шуригіна Анастасія Олександрівна

  • ВОЛЕЙБОЛ - Шаляпін Євгеній Станіславович

  • ВОЛЕЙБОЛ - Назаренко Ольга Олександрівна

  • ВОЛЕЙБОЛ - Гончаренко Вероніка Юріївна

  • ВОЛЕЙБОЛ ПЛЯЖНИЙ - Дишлєва Тетяна Василівна

  • ВОЛЕЙБОЛ ПЛЯЖНИЙ - Шуригіна Анастасія Олександрівна

  • ВОЛЕЙБОЛ ПЛЯЖНИЙ - Шаляпіна Тетяна Вікторівна

  • Легка атлетика - Шипова Олена Леонідівна

  • Легка атлетика - Жучкова Вікторія Вікторівна

  • Легка атлетика - Чернілін Олександр Анатолійович

  • Легка атлетика - Сухостат Валентина Тимофієвна

  • Легка атлетика - Шиш Яна Віталіївна

  • ТХЕКВОНДО - Лизун Володимир Миколайович

  • ТХЕКВОНДО - Лизун Дмитро Володимирович

  • ТХЕКВОНДО - Лизун Олександр Володимирович

  • ТХЕКВОНДО - Карелін Василь Миколайович

  • ТХЕКВОНДО - Волторніст Іван Аркадійович

  • ФРІ-ФАЙТ - Шемаров Володимир Миколайович

  • ФУТБОЛ - Одинець Євгеній Анатолійович

  • ФУТБОЛ - Кармазин Олег Валентинович

  • ЧИРЛІДИНГ - Семенова Марина Русланівна

  • Баскетбол - Сай Олександр Анатолійович

  • Легка атлетика - Данищенко Олена Костянтинівна

  • Легка атлетика - Шумейко Дарина Андріївна

  • ЧИРЛІДИНГ - Баранець Світлана Олександрівна

  • ЧИРЛІДИНГ - Скирда Катерина Олександрівна

      Кременчуцька міська спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа з дзюдо
  • Дзюдо - Волевач Аркадій Дмитрович

  • Дзюдо - Середа Віталій Валерійович

  • Дзюдо - Середа Сергій Андрійович

  • Дзюдо - Середа Сергій Андрійович

  • Дзюдо - Новік Василь Васильович

  • Дзюдо - Сорока Яна Іванівна

  • Дзюдо - Лихошерста Надія Володимирівна

  • Дзюдо - Яценко Марина Василівна

      Кременчуцький ліцей № 6 «Правобережний» Кременчуцької міської ради Полтавської області
  • «Виготовлення сувенірів» - Чугуй Наталія Сергіївна

      Кременчуцький навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І ступеня №15 - дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу
  • Хореографічний гурток "Хвиля танцю" - Зіненко Ірина Валентинівна

  • Театральний гурток «Чарівна маска» - Ляхова Марина Костянтинівна

      Ліцей № 10 "Лінгвіст"
  • Театральна студія «Рандеву» - Яцина Світлана Василівна

  • Гурток англійської мови «Smile» - Кохно Світлана Романівна

  • Гурток-евроклуб «Дипломат» - Ковальова Наталія Петрівна

  • Математична логіка - Отрода Вікторія Володимирівна

      Ліцей № 11 "Гарант"
  • Гурток «Цифрова та медіаграмотність» - Алексеєва Надія Федорівна

  • Танцювальний гурток «Веселка» - Клягіна Юлія Юріївна

  • Військово-патріотичний - Лебедєва Маргарита Олександрівна

  • Вокальний гурток «Сонячні промінчики» - Криворучко Наталія Олександрівна

  • «Історія, культура та мова Китаю» - Соловйова Тетяна Михайлівна

      Ліцей № 13 «Авіор»
  • Вокальний гурток «Відродження культурно-духовної спадщини України» - Ткаченко Світлана Семенівна

      Ліцей № 17 "Вибір"
  • Гурток козацько-лицарського виховання "Джура" - Берегова Олена Олександрівна

  • Гурток «Спортивного танцю» - Ровнейко Марина Володимирівна

  • Театральний гурток - Дяченко Олена Вадимівна

  • Військово-патріотичний «Джура» - Мельник В’ячеслав Володимирович

  • Сучасна хореографія - Ткаченко Тетяна Миколаївна

      Ліцей № 25 "Гуманітарний колегіум"
  • Вокальна студія «Калина» - Томашевська Людмила Миколаївна

  • Фізкультурно-спортивний гурток «Юний рятувальник» - Михайлова Тетяна Миколаївна

  • Гурток еколого-натуралістичного виховання «Паросток зелений» - Сорвіна Алла Олександрівна

  • ЦДД «Європейська перспектива» - Глушко Тетяна Іванівна

  • Гурток військово-патріотичного виховання «Юний патріот» - Осадча Надія Олександрівна

  • Гурток «Моделювання» - Осетров Денис Володимирович

  • Гурток «Юний науковець» - Сьомик Олена Броніславівна

  • Хореографічний гурток «Кураж» - Полякова Христина Олександрівна

      Ліцей № 30 "Олімп"
  • Гурток "Цікава інформатика" - Терещенко Юрій Петрович

  • Гурток"Юні дослідники" - Литвиненко Марина Костянтинівна

  • Гурток "Юний хімік" - Пугач Наталія Сергіївна

  • Гурток "Хокей з шайбою" - Кузьменко Дмитро Олександрович

  • Гурток "Хокей з шайбою" - Клюшньов Валерій Володимирович

  • Гурток "Патріот" - Шевченко Вікторія Вікторівна

  • Гурток "Абетка безпеки" - Шевченко Оксана Петрівна

  • Гурток "Фольклористика" - Остапенко Зоя Микитівна

  • Гурток «Юні історики-краєзнавці» - Крот Володимир Олександрович

  • Гурток "Народні ремесла України" - Прокопенко Алла Миколаївна

      Ліцей № 4 "Кремінь"
  • Театральна студія - Новосел Катерина Миколаївна

  • Хореографічна студія «Intense» - Бугаєнко Інна Юріївна

  • Гурт «Гарт» (гурток військово-патріотичного спрямування) - Карлаш Марина Анатоліївна

  • Гурт «Курінь» (гурток військово-патріотичного спрямування) - Сай Олександр Анатолійович

      Ліцей № 5 імені Т.Г. Шевченка
  • Хореографічна студія «Сонечко» - Пинько Наталія Леонідівна

      Ліцей-інтернат № 21 "СТАРТ"
  • Спортивна секція «Дзюдо» - Середа Сергій Андрійович

      Міський центр позашкільної освіти
  • Юний хімік - Каракуця Галина Василівна

  • Студія образотворчого мистецтва - Поліщук Оксана Юріївна

  • Журналістика - Євтушенко Ніна Григорівна

  • Фольклористика - Пропастіна Оксана Вікторівна

  • Цікава інформатика - Карпенко Юлія Володимирівна

  • Початкове технічне моделювання - Зайцев Георгій Борисович

  • Історико-технічне стендове моделювання - Устименко Геннадій Валентинович

  • Авіамоделювання - Тріхмінов Віктор Євгенійович

  • Судномоделювання - Зайцев Георгій Борисович

  • Судномоделювання - Устименко Геннадій Валентинович

  • Радіоелектронне конструювання - Голуб Валерій Григорович

  • Картинг - Круглов Юрій Володимирович

  • Картинг - Круглов Дмитро Юрійович

  • Цікава інформатика - Кулішенко Марина Олександрівна

  • Цікава інформатика - Кулішенко Марина Олександрівна

  • Цікава інформатика - Левін Борис Іванович

  • Виготовлення іграшок-сувенірів - Горпинченко Віта Миколаївна

  • Виготовлення сувенірів - Коваленко Людмила Іванівна

  • Виготовлення сувенірів - Ткаченко Алла Вікторівна

  • Виготовлення іграшок-сувенірів - Устименко Світлана Володимирівна

  • Виготовлення сувенірів - Черкасова Юлія Григорівна

  • Паперопластика - Дунська Марина Дмитрівна

  • Паперокручення - Поліщук Оксана Юріївна

  • Оригамі - Горпинченко Віта Миколаївна

  • Оригамі - Дунська Марина Дмитрівна

  • Оригамі - Заліська Лідія Миколаївна

  • Оригамі - Одарушенко Ольга Іванівна

  • Юні фотоаматори - Холодняк Валентина Андріїана

  • Кіно-, відеосправи - Холодняк Костянтин Костянтинович

  • Образотворче мистецтво - Монахова Вікторія Ігорівна

  • Образотворче мистецтво - Хоружа Марина Юріївна

  • Образотворче мистецтво - Кравченко Сергій Вікторович

  • Театральне мистецтво - Ржегак Валентина Володимирівна

  • Ляльковий театр - Ржегак Валентина Володимирівна

  • Ігротехніки - Ржегак Валентина Володимирівна

  • Основи медіаграмотності та журналістики - Билина Юлія Леонідівна

  • Християнська етика - Кам’янович Галина Іванівна

  • Картинг - Веретельник В’ячеслав Антонович

  • Інформатика та обчислювальна техніка - Гіряєв Сергій Валерійович

  • Ракетомоделювання - Єжов Володимир Миколайович

  • Виготовлення сувенірів - Єфанова Світлана Веніамінівна

  • Виготовлення сувенірів - Литвиненко Катерина Володимирівна

  • Виготовлення сувенірів - Чугуй Наталія Сергіївна

  • Юні географи-дослідники - Павленко Олександр Олександрович

  • Основи науково-дослідницької діяльності - Кушнір Жанна Миколаївна

  • Цікава інформатика - Алексеєва Надія Федорівна

  • Основи науково-дослідницької діяльності - Рассоха Наталя Олегівна

  • Юні дослідники - Дяченко Оксана Юріївна

  • Основи науково-дослідницької діяльності - Мунтян Тетяна Володимирівна

  • Основи науково-дослідницької діяльності - Паншина Світлана Іванівна

  • Фольклористика - Плоха Віра Анатоліївна

  • Біологія рослин - Лебедєва Маргарита Олександрівна

  • Основи науково-дослідницької діяльності - Шерстюк Ольга Василівна

  • Основи науково-дослідницької діяльності - Слухаєвська Ольга Іванівна

  • Основи науково-дослідницької діяльності - Хорольська Оксана Олександрівна

  • Основи науково-дослідницької діяльності - Чернишенко Алла Станіславівна

  • Біологія людини - Головко Олена Олександрівна

  • Філософія - Дудка Людмила Георгіївна

  • Фольклористика - Заяц Наталія Давидівна

  • Розвиток матемематичних здібностей - Ішкова Тетяна Миколаївна

  • Історичне краєзнавство - Міщенко Юлія Олексіївна

  • Фольклористика - Маркевич Віта Анатоліївна

  • Цікава інформатика - Лактіонова Людмила Олександрівна

  • Цікава інформатика - Лактіонов Юрій Геннадійович

  • Експериментальна і теоретична фізика - Маркевич Віталій Степанович

  • Дебати - Медведенко Наталія Георгіївна

  • Народні ремесла України - Меньшеніна Галина Вікторівна

  • Фольклористика - Мищенко Тетяна Анатоліївна

  • Основи інформаційних технологій з елементами англійської мови - Облог Марина Вікторівна

  • Журналістика - Омельченко Лариса Іванівна

  • Основи інформаційних технологій з елементами англійської мови - Перепелиця Наталія Іванівна

  • Журналістика - Плева Галина Анатоліївна

  • Розвиток матемематичних здібностей - Садовнича Світлана Анатоліївна

  • Правознавство - Щурик Наталія Володимирівна

  • Основи науково-дослідницької діяльності - Горбель Сніжана Іванівна

  • Основи науково-дослідницької діяльності - Рохно Тетяна Миколаївна

  • Розвиток математичних здібностей - Скотнікова Людмила Михайлівна

  • Образотворче мистецтво - Терьохіна Вікторія Степанівна

      ПК ім.І.Ф. Котлова
  • Народний цирк «Вояж» - Кулик Олег Володимирович

  • Зразковий ансамбль сучас- ного танцю «NON-STOP» - Корягіна Катерина Сергіївна

  • Зразковий ансамбль східного танцю «Хабібі» - Ткаченко Аріна Олександрівна

  • Народний ансамбль бального танцю «Астра» - Назаренко Андрій Олександрович

  • Зразковий ансамбль бального танцю «Астра» - Назаренко Любов Анатоліївна

  • Дитяча зразкова вокальна студія «Angels» - Алєксахіна Юлія Олександрівна

  • Зразковий ансамбль класичного танцю «Ніжність» - Гаргола Ганна Олександрівна

      ТОВ "Інша Освіта"
  • Навчальна програма з позашкільних занять з вивчення англійської та польської мови - Цибульська Юлія Володимирівна

      ТОВ "Юридична консультація "ЛіАС"
  • «Школа юридичних знань «Ліас» - Середа Людмила Олександрівна

      Фізична особа-підприємець Захарченко Марта Борисівна
  • «Хореографія» - Захарченко Марта Борисівна

  • «Кіокушинкай карате» - Захарченко Марта Борисівна

      Центр культури, спорту та дозвілля «Нафтохімік» ПАТ «Укртатнафта»
  • Народний хореографічний ансамбль «Каприз» - Петришина Олена Володимирівна

  • Народний хореографічний ансамбль «Каприз» - Мізіна Валентина Леонідівна

  • Театральний колектив - Касьян Геннадій Сергійович

  • Зразковий цирковий колектив „Мрія” - Рудовська Галина Василівна

  • Народний хор „Джерело” - Шалигін Андрій Миколайович

  • Ансамбль спортивного бального танцю „Дует” - Коваль Анна Олександрівна

  • Плавання - Каракулова Галина Ігорівна

  • Фітнес - Сіхаєв Юрій Павлович

  • Колектив народного танцю „Радість” - Попкова Тетяна Іванівна

  • Колектив сучасного та естрадного танцю „Вдохновение” - Мальченко Ірина Олександрівна

  • Плавання - Колесник Оксана Анатоліївна

  • Плавання - Грахольська Алла Іванівна

  • Плавання - Дубіна Юлія Олегівна

  • Плавання - Налісна Діана Віталіївна

  • Плавання - Виноградов Дмитро Андрійович

  • Плавання - Борисова Марина Вікторівна

  • Плавання - Андрющенко Лариса Дмитрівна

  • Плавання - Нерівна Юлія Григорівна

  • Фітнес, аква-аеробіка - Гордієнко Світлана Валеріївна

  • Аква-аеробіка - Бенделіані Ольга Миколаївна

  • Бодібілдинг - Желудков Сергій Олександрович

  • «Футбол» - Диндіков Антон Леонідович

  • «Футбол» - Попович Олександр Олександрович

  • Волейбол - Дишлева Тетяна Василівна

  • Баскетбол - Опанасюк Ігор Стефанович

  • «Шахи» - Зозуляк Андрій Андрійович

      Центр позашкільної освіти «Лідер»
  • ВОЛЕЙБОЛ - Григорович Вікторія Леонідівна

  • Основи науково-дослідницької діяльності - Дробишевська Дар'я Анатоліївна

  • Основи науково-дослідницької діяльності - Гора Наталія Яківна

  • Основи науково-дослідницької діяльності - Гетьман Ірина Сергіївна

  • Основи науково-дослідницької діяльності - Красавіна Віталіна Володимирівна

  • Основи науково-дослідницької діяльності - Оксаніченко Алла Володимирівна

  • Авіамоделювання - Кукшин Михайло Михайлович

  • Судномоделювання - Бегма Олександр Іванович

  • Картинг - Трефілов Валерій Михайлович

  • Моделювання іграшок - сувенірів - Стрижак Алла Василівна

  • Бісероплетіння - Стрижак Алла Василівна

  • Початкове технічне моделювання молодших школярів - Костенко Майя Антонівна

  • Виготовлення сувенірів - Лещенко Юлія Григорівна

  • Радіоелектронне конструювання - Хіленко Олександр Миколайович

  • Початкове технічне моделювання - Хіленко Олександр Миколайович

  • «Біла Тура» (шахи) - Зазуляк Андрій Андрійович

  • Художня студія «Кольорові олівці» - Ковшуцька Людмила Іванівна

  • Художнє моделювання - Лазун Катерина Юріївна

  • Арт-декор - Фокіна Майя Анатоліївна

  • «Балакунчики» - Малик Наталія Георгіївна

  • «Чудеса своїми руками» - Краснощок Наталія Іванівна

  • Юні економісти - Кондратенко Тетяна Володимирівна

  • Театральне мистецтво - Жидельова Лариса Вікторівна

  • Бісероплетіння - Гладуненко Галина Михайлівна

  • БАСКЕТБОЛ - Бардаєв Юрій Станіславович

  • ФУТБОЛ - Лахно Юрій Владиславович

  • ВОЛЕЙБОЛ - Дишлева Тетяна Василівна

  • Музично-театральне мистецтво - Дяченко Сергій Володимирович

  • Студіо-гурт «Зелений сад» - Коробов Віктор Володимирович

  • Основи науково-дослідницької діяльності - Маслак Ольга Іванівна

  • Основи науково-дослідницької діяльності - Нікіфорова Олена Олексіївна

  • Фольклор - Совдус Валерій Гарійович

  • Юний столяр - Сирота Сергій Сергійович

  • Основи науково-дослідницької діяльності - Артеменко Тетяна Вікторівна

  • Основи науково-дослідницької діяльності - Рудська Тетяна Костянтинівна

  • Основи науково-дослідницької діяльності - Панасюженкова Тетяна Олександрівна

  • Основи науково-дослідницької діяльності - Маслак Володимир Іванович

  • Основи науково-дослідницької діяльності - Дяченко Лідія Григорівна

  • Моделювання та конструювання одягу - Петрівська Алла Олександрівна