Еколого-натуралістичний центр учнівської молоді

Увага! Інформація оновлюється кожну годину!!! У разі відсутності відсканованих сертифікатів у гуртку його назва не відображається у статистиці!!!

Кількість погашених сертифікатів - 927 Кількість погашених сертифікатів іншими закладами- 1335 Загальна кількість- 2262
2 21 23

Бісероплетіння

Бугайова Галина Володимирівна

3 24 27

Бісероплетіння

Бугайова Галина Володимирівна

0 15 15

Вишивка і плетіння стрічками

Бугайова Галина Володимирівна

4 56 60

Паперокручення

Барнатович Катерина Петрівна

3 45 48

Паперокручення 1

Барнатович Катерина Петрівна

12 33 45

Декоративно-ужиткове мистецтво

Пинько Юлія Валеріївна

11 13 24

Дебати

Рогова Тетяна Андріївна

17 10 27

Дебати- 2

Рогова Тетяна Андріївна

26 7 33

Дебати 3-4

Рогова Тетяна Андріївна

13 31 44

Дебати -5

Рогова Тетяна Андріївна

16 10 26

Дебати 6-9

Рогова Тетяна Андріївна

10 2 12

Лікарські рослини

Мотренко Тетяна Володимирівна

16 2 18

Лікарські рослини

Мотренко Тетяна Володимирівна

4 17 21

Музична мозаїка

Бугайова Галина Володимирівна

2 65 67

Народна творчість

Барнатович Катерина Петрівна

4 49 53

Народна творчість

Барнатович Катерина Петрівна

13 35 48

Образотворче мистецтво

Пинько Юлія Валеріївна

16 16 32

Оздоровча гімнастика

Величко Катерина Михайлівна

10 30 40

Оздоровча гімнастика

Величко Катерина Михайлівна

3 37 40

Оздоровча гімнастика

Величко Катерина Михайлівна

3 18 21

Декоративно-ужиткове мистецтво

Величко Катерина Михайлівна

8 9 17

Основи біології

Невмивако Тетяна Володимирівна

3 8 11

Основи біології

Невмивако Тетяна Володимирівна

13 21 34

Основи хореографії

Борщик Світлана Юріївна

19 7 26

Основи хореографії

Борщик Світлана Юріївна

15 11 26

Основи хореографії

Борщик Світлана Юріївна

15 14 29

Основи хореографії

Борщик Світлана Юріївна

11 9 20

Початкове технічне моделювання

Ложченко Олена Сергіївна

12 8 20

Початкове технічне моделювання

Ложченко Олена Сергіївна

16 15 31

Початкове технічне моделювання

Ложченко Олена Сергіївна

12 13 25

Природа рідного краю

Телліна Тетяна Федорівна

11 25 36

Природа рідного краю

Телліна Тетяна Федорівна

15 6 21

Природа рідного краю

Олешко Людмила Миколаївна

15 10 25

Природа рідного краю

Олешко Людмила Миколаївна

8 55 63

Художня кераміка

Пинько Юлія Валеріївна

6 29 35

Юні акваріумісти

Телліна Тетяна Федорівна

13 0 13

Юні акваріумісти

Телліна Тетяна Федорівна

13 46 59

Юні квітникарі

Пинько Юлія Валеріївна

8 12 20

Юні квітникарі

Олешко Людмила Миколаївна

6 13 19

Юні рослинники

Олешко Людмила Миколаївна

9 8 17

Юні охоронці природи

Галата Наталія Василівна

13 6 19

Юні охоронці природи

Галата Наталія Василівна

5 13 18

Розвиток матемематичних здібностей

Величко Катерина Михайлівна

17 0 17

"Фольклористика"

Афанасьєва Ірина Ігорівна

7 5 12

Юні екологи

Вашерук Наталя Юріївна

14 16 30

Декоративно-ужиткове мистецтво

Волошина Ганна Євгеніївна

11 2 13

Людина і довкілля

Гуренко Наталія Костянтинівна

4 14 18

Юні дослідники

Дерієнко Лариса Віталіївна

5 8 13

Юні біохіміки

Джавахішвілі Сергій Георгійович

13 13 26

Початкове технічне моделювання

Діброва Олена Владиславівна

4 8 12

Цікава інформатика

Дмитренко Світлана Валеріївна

7 17 24

Образотворче мистецтво

Єрмакова Лариса Олексіївна

11 7 18

Психологія

Живолуп Лариса Валентинівна

13 2 15

Юні екологи

Заплішко Ольга Дмитрівна

2 8 10

Юні екологи

Калантаєвська Ольга Миколаївна

13 14 27

Дебати

Капуста Ірина Олексіївна

9 3 12

Природа рідного краю

Коваленко Олександр Романович

13 3 16

Основи біології

Кожева Світлана Іванівна

15 7 22

Природа рідного краю

Конохова Наталія Анатоліївна

9 2 11

Наукові дослідження

Криштафович Лідія Григорівна

14 3 17

Дебати

Лебедь Іванна Леонідівна

14 3 17

Біологія людини

Лєднєва Наталія Юріївна

16 8 24

"Фольклористика"

Лихо Світлана Леонідівна

0 11 11

Основи біології

Пруднікова Марина Іванівна

2 9 11

Наукові дослідження

Прус В'ячеслав В'ячеславович

21 2 23

Природа рідного краю

Романова Ірина Михайлівна

14 10 24

"Фольклористика"

Руденко Валентина Миколаївна

11 4 15

Основи біології

Савєльєва Людмила Василівна

8 4 12

Людина і довкілля

Сорока Ірина Олександрівна

5 5 10

Юні екологи

Уріх Наталія Григорівна

16 10 26

Наукові дослідження

Ховрак Світлана Миколаївна

16 25 41

Природа рідного краю

Цвелих Ірина Петрівна

13 0 13

Юні біохіміки

Шерстюк Віталій Вікторович

15 0 15

Початкове технічне моделювання

Гринько Надія Валеріївна

5 10 15

Юні дослідники

Круглова Тамара Анатоліївна

14 1 15

Юні дослідники

Полуденко Наталія Германівна

17 2 19

Розвиток матемематичних здібностей

Ситник Ганна Миколаївна

2 13 15

Юні дослідники

Штефан Ірина Михайлівна

14 1 15

Розвиток матемематичних здібностей

Василякіна Наталія Іванівна

14 1 15

Фольклористика

Крига Людмила Вячеславівна

15 1 16

Юні охоронці природи

Глушко Тетяна Іванівна

2 24 26

Юні ботаніки

Бугайова Галина Володимирівна

1 17 18

Декоративно-ужиткове мистецтво

Волошина Ганна Євгеніївна

9 17 26

Початкове технічне моделювання

Діброва Олена Владиславівна

5 33 38

Образотворче мистецтво

Єрмакова Лариса Олексіївна

8 11 19

Фольклористика

Лихо Світлана Леонідівна

10 10 20

Юні ботаніки

Олешко Людмила Миколаївна

0 25 25

Фольклористика

Руденко Валентина Миколаївна

5 6 11

Цікава інформатика

Чайдак Людмила Вікторівна

12 15 27

Дебати

Капуста Ірина Олексіївна

7 9 16

Юний дослідник

Ленець Олена Леонтіївна

8 4 12

Астрономія

Романюк Тамара Валеріанівна

4 15 19

Образотворче мистецтво-1

Грисюк Олеся Олександрівна

4 18 22

Образотворче мистецтво-2

Грисюк Олеся Олександрівна

5 5 10

Людина і довкілля

Глибовець Наталя Миколаївна