Міський центр позашкільної освіти

Увага! Інформація оновлюється кожну годину!!! У разі відсутності відсканованих сертифікатів у гуртку його назва не відображається у статистиці!!!

Кількість погашених сертифікатів - 1078 Кількість погашених сертифікатів іншими закладами- 697 Загальна кількість- 1775
24 33 57

Початкове технічне моделювання

Зайцев Георгій Борисович

17 18 35

Історико-технічне стендове моделювання

Устименко Геннадій Валентинович

9 20 29

Авіамоделювання

Тріхмінов Віктор Євгенійович

9 25 34

Судномоделювання

Зайцев Георгій Борисович

6 29 35

Судномоделювання

Устименко Геннадій Валентинович

8 11 19

Радіоелектронне конструювання

Голуб Валерій Григорович

31 6 37

Картинг

Круглов Юрій Володимирович

0 18 18

Картинг

Круглов Дмитро Юрійович

6 13 19

Цікава інформатика

Кулішенко Марина Олександрівна

20 17 37

Цікава інформатика

Кулішенко Марина Олександрівна

12 9 21

Цікава інформатика

Левін Борис Іванович

39 2 41

Виготовлення іграшок-сувенірів

Горпинченко Віта Миколаївна

45 0 45

Виготовлення сувенірів

Ткаченко Алла Вікторівна

28 20 48

Виготовлення іграшок-сувенірів

Устименко Світлана Володимирівна

17 13 30

Виготовлення сувенірів

Черкасова Юлія Григорівна

55 45 100

Паперокручення

Поліщук Оксана Юріївна

36 10 46

Оригамі

Заліська Лідія Миколаївна

61 17 78

Оригамі

Одарушенко Ольга Іванівна

10 4 14

Юні фотоаматори

Холодняк Валентина Андріїана

4 15 19

Кіно-, відеосправи

Холодняк Костянтин Костянтинович

44 0 44

Образотворче мистецтво

Монахова Вікторія Ігорівна

3 11 14

Образотворче мистецтво

Кравченко Сергій Вікторович

10 31 41

Театральне мистецтво

Ржегак Валентина Володимирівна

20 17 37

Ляльковий театр

Ржегак Валентина Володимирівна

36 23 59

Ігротехніки

Ржегак Валентина Володимирівна

29 10 39

Основи медіаграмотності та журналістики

Билина Юлія Леонідівна

48 3 51

Християнська етика

Кам’янович Галина Іванівна

13 4 17

Картинг

Веретельник В’ячеслав Антонович

8 9 17

Ракетомоделювання

Єжов Володимир Миколайович

22 29 51

Виготовлення сувенірів

Єфанова Світлана Веніамінівна

9 6 15

Виготовлення сувенірів

Литвиненко Катерина Володимирівна

12 11 23

Виготовлення сувенірів

Чугуй Наталія Сергіївна

14 0 14

Основи науково-дослідницької діяльності

Кушнір Жанна Миколаївна

14 1 15

Основи науково-дослідницької діяльності

Рассоха Наталя Олегівна

17 3 20

Основи науково-дослідницької діяльності

Мунтян Тетяна Володимирівна

13 2 15

Основи науково-дослідницької діяльності

Шерстюк Ольга Василівна

7 10 17

Основи науково-дослідницької діяльності

Слухаєвська Ольга Іванівна

14 0 14

Основи науково-дослідницької діяльності

Хорольська Оксана Олександрівна

13 1 14

Основи науково-дослідницької діяльності

Чернишенко Алла Станіславівна

5 7 12

Біологія людини

Головко Олена Олександрівна

9 1 10

Філософія

Дудка Людмила Георгіївна

7 5 12

Фольклористика

Заяц Наталія Давидівна

9 4 13

Розвиток матемематичних здібностей

Ішкова Тетяна Миколаївна

7 7 14

Цікава інформатика

Лактіонова Людмила Олександрівна

6 5 11

Цікава інформатика

Лактіонов Юрій Геннадійович

8 3 11

Фольклористика

Маркевич Віта Анатоліївна

9 1 10

Експериментальна і теоретична фізика

Маркевич Віталій Степанович

10 5 15

Дебати

Медведенко Наталія Георгіївна

13 1 14

Народні ремесла України

Меньшеніна Галина Вікторівна

13 2 15

Фольклористика

Мищенко Тетяна Анатоліївна

10 3 13

Основи інформаційних технологій з елементами англійської мови

Облог Марина Вікторівна

7 5 12

Журналістика

Омельченко Лариса Іванівна

6 5 11

Основи інформаційних технологій з елементами англійської мови

Перепелиця Наталія Іванівна

7 13 20

Журналістика

Плева Галина Анатоліївна

7 3 10

Розвиток матемематичних здібностей

Садовнича Світлана Анатоліївна

7 4 11

Правознавство

Щурик Наталія Володимирівна

13 0 13

Основи науково-дослідницької діяльності

Горбель Сніжана Іванівна

16 0 16

Основи науково-дослідницької діяльності

Рохно Тетяна Миколаївна

25 38 63

Студія образотворчого мистецтва

Поліщук Оксана Юріївна

6 14 20

Юний хімік

Каракуця Галина Василівна

19 4 23

Журналістика

Євтушенко Ніна Григорівна

15 1 16

Цікава інформатика

Карпенко Юлія Володимирівна

4 10 14

Юні географи-дослідники

Павленко Олександр Олександрович

3 11 14

Цікава інформатика

Алексеєва Надія Федорівна

15 3 18

Юні дослідники

Дяченко Оксана Юріївна

5 9 14

Фольклористика

Пропастіна Оксана Вікторівна

11 3 14

Фольклористика

Плоха Віра Анатоліївна

8 11 19

Біологія рослин

Лебедєва Маргарита Олександрівна

6 8 14

Історичне краєзнавство

Міщенко Юлія Олексіївна

9 15 24

Розвиток математичних здібностей

Скотнікова Людмила Михайлівна