18 8 26 |
Декоративно-ужиткового мистецтва «Природа і фантазія»Андрущенко Тетяна Андріївна |
14 5 19 |
Вокальний спів «Мелодія»Алієва Вікторія Наумівна |
9 4 13 |
Загальна фізична підготовкаБарановський Віталій Васильович |
0 3 3 |
«Дизайн та екологія»Горішня Наталя Михайлівна |
1 2 3 |
«Дизайн та екологія»Горішня Наталя Михайлівна |
3 51 54 |
«Футбол»Григор’єв Сергій Валерійович |
33 24 57 |
«Футбол»Григор’єв Сергій Валерійович |
7 13 20 |
Образотворчого мистецтва «Різнобарв’я»Греджук Лілія Ярославівна |
9 14 23 |
Образотворчого мистецтва «Різнобарв’я»Греджук Лілія Ярославівна |
33 16 49 |
Образотворчого мистецтва «Різнобарв’я»Греджук Лілія Ярославівна |
14 6 20 |
Загальна фізична підготовкаДовгий Сергій Валерійович |
0 20 20 |
Загальна фізична підготовкаДовгий Сергій Валерійович |
3 22 25 |
Загальна фізична підготовкаДовгий Сергій Валерійович |
7 22 29 |
«Шахи»Дружинін Микола Миколайович |
21 24 45 |
«Шахи»Щегельський Гліб Євгенійович |
12 29 41 |
«Шашки»Дружинін Микола Миколайович |
11 26 37 |
Декоративно-ужиткового мистецтва «Умілі ручки»Єгорова Тетяна Олексіївна |
9 22 31 |
Декоративно-ужиткового мистецтва «Умілі ручки»Єгорова Тетяна Олексіївна |
2 11 13 |
Декоративно-ужиткового мистецтва «Умілі ручки»Єгорова Тетяна Олексіївна |
5 20 25 |
Виготовлення сувенірів «Майстриня»Єгорова Тетяна Олексіївна |
0 10 10 |
Декоративно-ужиткового мистецтва «Креативне рукоділля»Задорожна Марина Валеріївна |
3 4 7 |
Декоративно-ужиткового мистецтва «Креативне рукоділля»Задорожна Марина Валеріївна |
10 11 21 |
Загальної фізичної підготовки, айкідоІноятов Хакназар Зайнідінович |
1 9 10 |
Загальної фізичної підготовки, айкідоІноятов Хакназар Зайнідінович |
59 27 86 |
Зразковий художній колектив – гурток образотворчого мистецтва «Барви»Каратаєва Тетяна Миколаївна |
9 24 33 |
Зразковий художній колектив – гурток образотворчого мистецтва «Барви»Каратаєва Тетяна Миколаївна |
17 5 22 |
Образотворчого мистецтва «Чарівний олівець»Китайгора Наталя Вікторівна |
3 15 18 |
Образотворчого мистецтва «Чарівний олівець»Китайгора Наталя Вікторівна |
13 15 28 |
Образотворчого мистецтва «Чарівний олівець»Китайгора Наталя Вікторівна |
8 21 29 |
Фотогурток «СОLORS»Кучер Роман Васильович |
4 25 29 |
Фотогурток «СОLORS»Кучер Роман Васильович |
3 24 27 |
Фотогурток «СОLORS»Кучер Роман Васильович |
8 21 29 |
Образотворчого мистецтва «Апельсин»Кучер Роман Васильович |
9 16 25 |
Образотворчого мистецтва «Апельсин»Кучер Роман Васильович |
6 20 26 |
Образотворчого мистецтва «Апельсин»Кучер Роман Васильович |
0 3 3 |
Художньо-прикладного мистецтва «Барвінок»Лизлова Ольга Володимирівна |
7 16 23 |
Художньо-прикладного мистецтва «Барвінок»Лизлова Ольга Володимирівна |
2 15 17 |
Гаптування шовковими стрічками «Веселка»Лизлова Ольга Володимирівна |
73 6 79 |
Студія естрадно-спортивного танцю «Орхідея»Міщенко Дмитро Олександрович |
3 19 22 |
Раннього гармонійного розвитку «Сонечко»Нестеренко Марина Давидівна |
21 16 37 |
Раннього гармонійного розвитку «Сонечко»Нестеренко Марина Давидівна |
59 14 73 |
Загальної фізичної підготовки, дзюдоПавлюк Юнона Геннадіївна |
10 3 13 |
Вокального співу «Сонячне сяйво»Полянова Тетяна Леонідівна |
5 12 17 |
Вокального співу «Сонячне сяйво»Полянова Тетяна Леонідівна |
10 13 23 |
Вокального співу «Сонячне сяйво»Полянова Тетяна Леонідівна |
9 15 24 |
Вокального співу «Сонячне сяйво»Полянова Тетяна Леонідівна |
13 15 28 |
Гурток сучасної творчості «Арт-Декор»Фокіна Майя Анатоліївна |
44 23 67 |
Гурток сучасної творчості «Арт-Декор»Фокіна Майя Анатоліївна |
21 6 27 |
Раннього гармонійного розвитку «Смайлик»Янюк Ірина Василівна |
11 11 22 |
Ранній гармонійний розвиток та англійська мова "Бембі"Гончаренко Світлана Вікторівна |
10 3 13 |
Ранній гармонійний розвиток та англійська мова "Бембі"Гончаренко Світлана Вікторівна |
17 3 20 |
Ранній гармонійний розвиток та англійська мова "Бембі"Гончаренко Світлана Вікторівна |
12 19 31 |
Образотворчого мистецтва "Чарівна веселка"Корецька Яна Юріївна |
2 8 10 |
Образотворчого мистецтва "Чарівна веселка"Корецька Яна Юріївна |
36 27 63 |
Образотворчого мистецтва "Чарівна веселка"Корецька Яна Юріївна |